Sukuseuran verkkosivut julkaistu

helmikuu 24, 2014 | Kommentit pois päältä artikkelissa Sukuseuran verkkosivut julkaistu

Sukuseuran verkkosivut julkaistu

Matti Matinpoika Karjalainen-Siikaluoman sukuseuran verkkosivut on julkaistu. Tavoitteena on parantaa vuorovaikutteista viestintää keskustelupalstojen ja muun sivuston tarjooman avulla. Sivusto tiedottaa sukuseuran tapahtumista, toimii varainkeruun tukena ja rikastaa kulttuuriperimätietoutta.

Verkkosivujen yhteydessä julkaistaan Matti Matinpoika Karjalainen-Siikaluoman sukuseuran graafinen elementti ja värimaailma. Seuran viestinnässä noudatetaan luotuja linjauksia kaikessa viestinnässä.

Uudet jäsenet ovat lämpimästi tervetulleita mukaan toimintaan! Sivustolla oleva rekisteröitymislomake välittää jäsentiedot edelleen sukuseuran sihteerille. Kutsumme kaikki jäsenet aktiiviseen vuorovaikutukseen eri keskustelupalstoillamme ja rikastamaan ideoita verkkoalustan edelleenkehittämisen suhteen.